volejte Po–Pá: 7–15 h

Školní jídelna

Edookit

Odborné učiliště a praktická škola Brno, Lomená 44

Přehlídka odborných dovedností žáků z oboru Pečovatelské služby v rámci iKAP II

Přehlídka odborných dovedností žáků z oboru Pečovatelské služby v rámci iKAP II

Dne 8. 12. 2022 se uskutečnila Přehlídka odborných dovedností žáků oboru Pečovatelské služby. Naše pozvání přijaly žákyně za Střední školy polytechnické z Kyjova a žákyně z Gymnázia a střední odborné školy z Mikulova. Dvou-členná družstva během dne připravila Vaječnou pomazánku, kterou prezentovaly před svými vyučujícími. Poté žáci předvedli, jak zvládnou vyžehlit oblečení a kolik způsobů přišití knoflíků ovládají. Na konci nechybělo i ověření znalostí z resuscitace. Po celý den provázely žáky naše paní učitelky Mgr. G. Köstnerová a paní L. Hájková. Společně s ostatními účastníky vytvořili úžasný den, na který budeme dlouho vzpomínat. O tom, že se akce povedla, svědčí již domluvené místo dalšího setkání pečovatelů. Příště se všichni potkáme v Mikulově.

Skip to content